Енергетичні компанії вимивають фінансові кошти з України

loaded.co.uk

Чинна українська влада обманює своїх співвітчизників, заявив Дмитро Співак, який очолює політсилу «Національна стратегія розвитку». Політик розкритикував тезу про відмову держави від «газової голки Росії», під прикриттям якої українці значно переплачують за газ в будинках та на підприємствах.

Насправді, стверджує Співак, Україна закуповує російське «блакитне паливо» у західних компаній, які отримали газ від російських постачань до країн ЄС. Таким чином Київ проводить закупівлю реверсного газу.

Також Дмитро Співак звинуватив НАК «Нафтогаз» у низці фінансових махінацій, які дозволяють українській енергетичній компанії вимивати кошти з України. Переплату українського населення за газ голова «Національної стратегії розвитку» оцінив, як шести або восьмикратну.

Нагадаємо, що Україна очікує підвищення цін на газ з першого числа наступного місяця. Уряд пішов на цей крок, виконуючи домовленості, досягнуті між Києвом та Міжнародним валютним фондом. З 2015 року Україна отримує фіндопомогу МВФ. На сьогодні Київ отримав 8,7 мільярда доларів США.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*