Під Києвом нардепи розстріляли автомобіль та напали на голову сільради

koldovstvo.net

Інформвидання «КиевVласть» передає, що у вівторок у вечірній час доби на території Київської області нардеп від радикалів Скуратівський, а також лідер Житомирської обласної організації від радикалів Юрій Забела проводили полювання на фазанів. В ході полювання, чиновники, перебуваючи в нетверезому стані, розстріляли машину парламентарія, а також нанесли важкі тілесні ушкодження голові Плахтинянської сільської ради Олександру Сорочану.

Видання підкреслює, що голова місцевої сільради просто проходив повз, проте помітив депутата, який здійснив низку пострілів у свій же автомобіль. Відзначається, що після того, як машина загорілася, Сорочан запропонував допомогти чиновникам, проте у відповідь йому лише нанесли тілесні ушкодження. Нині, правоохоронці порушили за даним фактом кримінальне провадження. Необхідно підкреслити, що до цього, голова МВС Аваков як нагороди дав деяким держслужбовцям автоматичну зброю, серед обраних був також й нардеп ВРУ Скуратовський.

Важливим є й той факт, що жителі Київської області вже почали боятися, коли Юрій Забела приїжджає полювати. Громадяни підкреслюють, що місцеві жителі просто бояться вийти з будинків, коли приїжджає чиновник, крім цього, люди наголошують, що краще не відвідувати ті ліси та поля, які знаходяться у володінні у Забели.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*