В Україні вимагають перейменувати УПЦ Московського патріархату

Dialog.ua

Єпископ УПЦ КП Євстратій Зоря заявив, що нинішня назва УПЦ МП не відповідає церковним нормам, оскільки назва церкви повинна демонструвати належність до конкретного релігійного центру. У випадку з УПЦ МП таким є Росія. На думку Зорі, саме назва УПЦ МП весь цей час виступала як головний інструмент маніпуляції, за допомогою якого українців змусили повірити, що центр даної церкви повинен знаходитися саме в Києві.

За словами Зорі, відповідний документ про перейменування УПЦ МП було розглянуто спеціальною комісією й після цього передано до Верховної Ради. Голосування по даному законопроекту, на думку єпископа, має пройти якомога швидше. Зоря зазначив, що головна вимога, вказана в тексті законопроекту № 5309, полягає в необхідності вказувати в офіційній назві приналежність церкви до того чи іншого релігійного центру.

Єпископ зазначив, що після завершення процедури з надання автокефалії УПЦ, стане питання щодо вибору офіційної назви. На думку Зорі, єдина автокефальна церква в Україні повинна називатися УПЦ. На тлі цього, як зазначає єпископ, перейменування УПЦ МП відіграє особливо важливу роль.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*