Психолог: проблеми сімей трудових мігрантів

Polgarportal.hu

Кількість українців, які виїжджають на заробітки за кордон, збільшується з кожним роком. На думку психолога Наталії Кухтіної, це негативно позначається не тільки на демографічній ситуації в Україні, а й згубно впливає на клімат всередині сім’ї трудових мігрантів.

Психолог зазначила, що від масової трудової міграції, насамперед, страждають діти, чиї батьки виїхали на заробітки за кордон. У таких дітей формується комплекс самотності, оскільки вони тривалий час не бачаться зі своїми батьками. В результаті, бажання заробити для сім’ї обертається тим, що по поверненню на батьківщину відносини з родичами руйнуються.

Взаємодія між батьками та дітьми будується на основі матеріальної вигоди, оскільки іншої моделі відносин дитина не знає. На думку Кухтіної, діти трудових мігрантів змушені швидко дорослішати, в результаті чого не можуть створити власну нормальну сім’ю.

При цьому психолог зазначила, що для Європи трудова міграція це, перш за все, економічне питання. Оскільки європейські задоволені роботою мігрантів з України, то вони й надалі буду залучати їх, не замислюючись про можливі негативні наслідки, в тому числі психологічні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*