Майно Януковича передали у власність громади Києва

Raden.com.ua

У прес-службі столичного відділення прокуратури повідомили, що відповідно до постанови суду, вертолітний майданчик та будівля конгресно-виставкового центру «Парковий» перейшли у власність громади Києва. Раніше вертолітний майданчик належав екс-президенту України Віктору Януковичу.

У суді постановили, що дане майно було отримано Януковичем в результаті корупційних злочинів. У зв’язку з цим, було прийнято рішення про передачу даного об’єкта в експлуатацію КП «Центр організації дорожнього руху».

Згідно з попередньою інформацією, переданий центр планують використовувати для проведення культурних заходів та реалізації соціальних проектів столиці. Сам вертолітний майданчик планують використовувати як місце для розміщення санітарної авіації. Після того, як буде проведена технічна ревізія даного об’єкта, влада Києва планує розмістити на майданчику літальні апарати, які будуть залучені до транспортування поранених бійців з зони проведення ООС.

Раніше надходила пропозиція націоналізувати вертолітний майданчик Януковича. З даною ініціативою виступили представники «Нацкорпусу».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*