Кабмін Гройсмана пояснить реформи відеороликами

Kmu.gov.ua

На сайті системи держзакупівель ProZorro з’явився тендер на виконання замовлення від Мінінформполітіки. Згідно укладеної угоди, компанія «Гудмедіа» має випустити короткометражні відеоматеріали по типу соціальної реклами, які пояснюють повільне втілення реформ в українське життя.

Чотири відеоролика, основні вимоги до яких полягають в стислості та іронічності, обійдуться Кабінету міністрів по 236 тисяч кожен. Суть кожного агітаційного ролика полягає в тезі про неможливість швидкого проведення реформ. У «Гудмедіа» зобов’язуються зняти відеоролики до грудня поточного року. Контент буде транслюватися на телеканалах національного значення.

В одному з роликів, відповідно до сценарію, чоловік звертається до живота своєї партнерки, яка перебуває на ранньому терміні вагітності, та квапить ненароджену ще дитину з появою на світ. Після цього йде роз’яснення про тривалість реформ в інших державах, та фінальний слоган, який пояснює від імені Кабміну телеглядачам, що реформи належать до тих процесів, яким потрібен час.

Відеоролики такий же спрямованості повинні бути зняті з сюжетом про нетерплячого рибалку, дитину, яка поливає саджанець, та молоду сім’ю у поїзді. Всі сценарії супроводжуються тим же слоганом, який буде на відео з вагітною жінкою.

Фірма «Гудмедіа», яка уклала мільйонний контракт з урядом на телевізійну агітацію, належить Кирилу Тимошенко, який у 2015 році брав участь у виборах до Київради. На сьогоднішній день він є позаштатним радником позафракційного парламентарія Андрія Денисенко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*