Макрон: Євросоюз – це не супермаркет

Thenation.com

Інформвидання «Euractiv» інформує, що французький голова Макрон виступив із заявою, в якій застерігає, держави, що входять в Євросоюз та розташовані в східній частині Європи, що необхідно дотримуватися всіх наявних принципів ЄС. При цьому, Президент підкреслив, що в першу чергу дане звернення стосується угорського та польського урядів, які більше всіх вступають в конфліктні ситуації з ЄС.

Відзначається, що дане інтерв’ю було опубліковано в таких країнах як Угорщина, Чехія, Польща та Словаччина. У цій статті французький голова звертає увагу на те, що Європейський Союз не можна назвати супермаркетом. Таким мовним зворотом, президент намагався пояснити, що в ЄС існують основні цінності, які необхідно дотримуватися, при цьому, низка країн не може вибирати лише ті цінності, які їм подобаються.

Окрему увагу Макрон приділив міграційній кризі. Він зазначив, що основними цінностями Євросоюзу є узгодженість та солідарність, при цьому, держави не можуть отримувати підтримку від бюджету ЄС, не виконуючи при цьому частину зобов’язань у проблемах з мігрантами.

Крім цього, французький лідер заявив, що, якщо, країни Європейського Союзу почнуть скорочувати свої внески до загального бюджету, то це може негативно відбитися на єдності ринку та всієї співдружності. Президент також додав, що всі члени ЄС повинні виконувати взаємні зобов’язання.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*