Українці стають рабовласниками

mediaflow.in.ua

У прес-центрі Нацполіції інформують, що співробітниками правоохоронних структур був затриманий тридцяти восьмирічний житель Сумської області, який у селищі міського типу Глеваха під Києвом, тримав у неволі близько тридцяти вихідців з В’єтнаму.

Подробиці інциденту стали відомі після того, як бранці змогли втекти. На даний момент відомо, що громадянина, який утримував у неволі в’єтнамців затримали, проте його спільника правоохоронцям знайти все ще не вдається.

У структурі підкреслюють, що слідство встановило, що нелегалів утримували під Києвом та використовували в якості безкоштовної робочої сили. В’єтнамці розповіли співробітникам поліції, що затриманий громадянин утримував їх в неволі, при цьому забрав у них весь одяг та документи.

Крім цього, зловмисник морив нелегалів голодом. Також стало відомо, що відпустити рабів українець міг лише при передачі йому грошей загальною сумою в п’ятнадцять тисяч доларів. Однак вихідцям з В’єтнаму вдалося групою побити охоронця, після чого вони вибралися на вулицю, щоб знайти харчові продукти.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*