Нардепи ініціювали законопроект, що передбачає платну медицину

Start-partnership.com

У ВРУ подали законопроект, відповідно до якого, планується ввести систему медичного страхування в якості обов’язкової в державі. Зазначається, що така страховка обходитиметься громадянам у чотириста гривень щомісяця або ж понад чотири тисячі восьмисот гривень щороку. У Законі також враховують й той фактор, що громадянин може не мати постійної роботи. У такому разі, витрати на медстраховку необхідно взяти на себе потенційному роботодавцю або ж органам місцевого самоврядування.

Зазначимо, що у поясненні до документа йдеться про те, що в поточному році громадяни країни покрили лише шістдесят відсотків витрат в системі охорони здоров’я, все інше довелося оплачувати державі. На цій підставі, творці проекту вважають, що частину витрат необхідно оплачувати владі, а другу частину повинні платити самі українці за допомогою оформлення медичної страховки.

Якщо цей Закон приймуть, то кошти на екстрену та первинну допомогу надходитимуть з держбюджету. У категорію допомоги державним коштом входять послуги терапевтів або сімейних лікарів, реабілітація, а також медичні послуги для вагітних або неповнолітніх. Що ж стосується решти медичної допомоги, то витрати на неї повинні бути включені в страховку. Водночас, зазначається, що медикаменти також мають оплачуватися за особисті кошти українців.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*