Міністр ЖКГ України: білоруси – не використовуйте російську мову

News.karpaty.rocks

Столичний експерт Михайло Погребинський прокоментував заклик українського міністра Зубка до білорусів не використовувати у своїх виступах російську мову. Експерт вважає, що тим самим, міністр намагався продемонструвати, що громадяни двох держав разом виступають проти Російської Федерації.

Водночас, Погребинський вкрай низько оцінює інтелектуальні навички голови українського Мінрегіонрозвитку та ЖКГ Геннадія Зубка. Нагадаємо, що міністр закликав білорусів, що беруть участь у форумі регіонів Білорусії та України, не використовувати у своєму виступі російську мову, а натомість їй виступати білоруською мовою.

Погребинський підкреслив, що низький інтелектуальний рівень дозволяє міністру думати, що він має право вказувати білорусам якою мовою їм виступати. При цьому він підкреслює, що міністр всіляко намагався продемонструвати, що білоруси займають позицію України в конфлікті з Російською Федерацією. Такими діями Зубко хотів довести, що громадяни сусідніх країн у спілкуванні можуть обійтися й без російської мови, оскільки є братнім народом.

Тим самим, голова Мінрегіонрозвитку натякав, що росіяни не є братами щодо українців та білорусів. Водночас, політолог наголошує, що у міністра має вистачати справ у сфері житлово-комунального господарства. Так, Погребинський зазначає, що у нього вдома холодні батареї, а на вулиці температурний показник не перевищує двох градусів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*