Канцлер Німеччини відвідає Україну для зустрічі з Порошенком

Vybor.news

26 жовтня з’явилася інформація з приводу того, що канцлер Німеччини Ангела Меркель приїде з робочим візитом в Україну. Як повідомляє представник уряду ФРН Ульріке Деммер, приїзд канцлера заплановано на 1 листопада. Метою візиту Меркель стане зустріч з Президентом України для обговорення низки актуальних питань.

У повідомленні Деммер зазначено, що центральною темою переговорів канцлера та українського лідера стане двостороннє співробітництво. Як зазначає представник уряду ФРН, особливу увагу сторони зосередять на питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. Зокрема, планується обговорення поточної ситуації в зоні проведення ООС, а також процесу реалізації Мінських угод.

Нагадаємо, що 26 жовтня в рамках Форуму регіонів України та Білорусі пройшла зустріч Президентів обох країн-учасниць. Лідери держав відзначили зростання співробітництва, зокрема в галузі економіки. Крім того, Порошенко підкреслив, що обговорення співпраці велося з акцентом на довгостроковій перспективі. Це підкріплюється, за словами українського лідера, як нині чинними домовленостями, так і тими, які планують укласти.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*