Поваленого Леніна з бронзи пустили з молотка

Numerocinqmagazine.com

На сайті публічного проведення закупівель ProZorro з’явилася інформація про продаж в ході аукціону пам’ятника першому голові СРСР Володимиру Леніну, який раніше піддався процедурі демонтажу. Відзначається, що матеріалом пам’ятника є бронза.

Продавцем виступила міськрада розташованого на Чернігівщині міста Семенівка. За пам’ятник боролося чотирнадцять учасників аукціону. Зі стартових півтори тисячі доларів США ціна за скульптурний твір піднялася до 7,7 тисячі доларів. В інформації, що супроводжує пропозицію продавця, не уточнюється, у якому населеному пункті був демонтований пам’ятник Володимиру Леніну. Відомо, що його висота становить чотири метри, а вага — дві з половиною тони.

Нагадаємо, що згідно із заявою голови держави Петра Порошенка, в рамках Закону про заборону пропаганди тоталітарних режимів було повалено приблизно півтори тисячі пам’ятників Володимиру Леніну. Відповідний законопроект був схвалений Верховною Радою у травні 2015 року. Крім демонтажу пам’ятників радянської епохи, були перейменовані всі населені пункти, названі на честь радянських відомих діячів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*