Чорна смуга в житті голови «Нафтогазу»

Iamir.info

Андрій Коболєв, керівник держкомпанії НАК «Нафтогаз», даючи коментарі виданню «Новое время», назвав нашу країну типовим «фейл-кейсом». На думку глави компанії, для нашої країни виграти у світовій конкуренції стає з кожним роком усе складніше.

На думку бізнесмена, ми зараз не «середнячки» і тим більше не лідери. А ось справжні лідери неминуче будуть розвиватися стрімко та неухильно, що приверне кваліфікованих фахівців у розвинені країни, оскільки фактор людського потенціалу відіграє все більш вирішальне значення.

Можливості України по входженню в число таких лідерів, стрімко вичерпуються. Від нашої країни, за словами Коболєва, необхідне прийняття сміливих та рішучих кроків по створенню ринку, де буде відбуватися постійна конкуренція всіх учасників цього ринку за основний ресурс — капітал.

Складно не погодитися з висловлюваннями Андрія Коболєва: вони були більш ніж очевидні, вже й п’ять, і десять років тому. Однак, як нам всім добре відомо, на українському ринку “Нафтогаз” залишається абсолютним монополістом. Складно запідозрити главу держпідприємства, яке є лише прокладкою, в тому, що він мріє про чесну конкуренцію в Україні, в газовій галузі, де реальна ціна на газ, як з’ясовується, є в 6-8 разів завищеною.

Керівництво ж компанії, яка за фактом нічого не виробляє, поклало у свої кишені недавно просто нереальні суми, виписавши саме собі величезні премії. Гроші були поділені між «ефективними менеджерами». Цей «Джекпот» складався з 45 мільйонів доларів США, з яких тільки 8 мільйонів Коболєв перевів у Сполучені Штати, на рахунок своєї мами. Інформацією про це він сам встиг поділитися з громадськістю.

Ця премія була взята виключно з коштів державної компанії. Факт того, що Коболєв пересилає в США такі величезні суми, викликав велику хвилю обурення в соцмережах. Однак Коболєв в інтерв’ю виданню «Лівий берег» зізнався, що побоюється конфіскації, бо проти нього в суді була подана апеляція. А ось інший співробітник компанії, Юрій Вітренко перевів свою частину цих грошей в Ліхтенштейн, де вже проживає його дружина.

Ось така ось чорна смуга настала в житті Коболєва. Він виводить з країни мільйони, «Нафтогаз» отримує надприбутки, а сам глава держкомпанії-монополіста розповідає про конкуренцію.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*