Гройсман: «Укрпошта» як і раніше буде доставляти пенсії населенню

Znaj.ua

Прес-центр Кабінету міністрів передає, що голова уряду Гройсман прокоментував ситуацію з можливим закриттям кількох тисяч відділень “Укрпошти”. Він зазначив, що, якщо відділення будуть закриті, то процес доставлення пенсій громадянам буде значно ускладнений. Він зазначив, що не може цього допустити, пенсії й далі будуть розноситися населенню, а якщо керівники пошти не розуміють значущості цих обов’язків, то їм слід подумати про іншу роботу.

Гройсман уточнив, що керівництво «Укрпошти» було прийнято на роботу на конкурсній основі. Крім цього, на підприємстві була створена наглядова рада, яка й повинна буде дати Кабміну об’єктивну оцінку ситуації.

Прем’єр підкреслив, що ця рада повинна не тільки оцінити обставини, що склалися, але й вплинути на керівництво підприємства, щоб їм в голову не прийшло більше виступати з подібними висловами. Він зазначив, що пошта повинна задовольняти потреби населення, однією з яких є доставлення пенсій. Крім цього, Гройсман зазначив, що на «Укрпошті» потрібно розвивати низку напрямків, які надалі будуть приносити прибуток. Звичайно, зараз існує низка проблем, проте управлінці для того й були найняті, щоб вони розв’язували ці проблеми. Однак зараз вони не тільки їх не вирішують, але й створюють нові.

Необхідно відзначити, що раніше гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський виступив із заявою про те, що пошта більше не буде доставляти пенсії українцям.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*