Уряд Чехії збільшить робочу квоту для України у 2 рази

Royal-marinetour.com

Напередодні з’явилася інформація про те, що уряд Чехії прийняв рішення збільшити у два рази число документів на здійснення трудової діяльності українцями в їх країні.

Ініціаторами цього рішення в першу чергу стали чеські фірми та численні компанії.

Українці дуже цінуються в Чехії, саме тому з початку 2019 року 40 тисяч наших громадян зможуть працевлаштуватися в цій країні й отримувати гідну зарплату.

Чеській владі збільшення українських мігрантів тільки на руку, адже державний бюджет даної країни за допомогою заробітчан може досягти 10 мільярдів крон (430 млн доларів).

Варто відзначити, що за даними Мінекономрозвитку, за перше півріччя нинішнього року з нашої держави за кордон виїхало 17,3 млн українців. Найпопулярнішими напрямками виявилися: Польща, Росія, Угорщина, Молдова, Білорусь, Румунія та Словаччина. Частка виїздів в ці країни становить близько 60% українців з вищевказаного числа.

Не поступається сусіднім країнам і Чехія, бо туди із загальної кількості виїздів вирушило 4,9%. Але, завдяки новому Закону, який прийняла чеська влада, українських мігрантів в даній країні стане набагато більше.

За результатами численних опитувань, наші громадяни пояснюють своє рішення виїхати за кордон тим, що в Україні досить сильно погіршилася політична та економічна ситуація.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*