«Нафтогаз» зможе відключати від опалення боржників

News.pn

Інформвидання «UBR» інформує, що Національна комісія з регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг дозволила вітчизняному підприємству «Нафтогаз» відключати від опалювальної системи тих громадян, які не погасили борги за постачання теплоенергії. Повідомляється, що вже з початком грудня «Нафтогаз» може приймати рішення про відключення опалення за наявні заборгованості, при цьому, оператори газорозподільної системи зобов’язані виконувати ці розпорядження.

Експерти вважають, що дані нововведення найбільше позначаться на котельнях. В першу чергу від опалення відключать ті котельні, чиї користувачі мають заборгованості за опалення. Експерт у сфері енергетики Валентин Землянський підкреслює, що, якщо котельні відключать від опалення, то постраждають не тільки житлові будинки, а й школи, садочки та медичні установи. Оскільки у “Нафтогазу” безліч боржників, то в зоні ризику буде перебувати практично кожен.

Водночас, комерційний директор «Харківгазу» Ірина Листова зазначає, що регулятор вже розпорядився про те, що оператори газорозподільної системи зобов’язані укладати контракти щодо припинення газопостачання. Простіше кажучи, після того, як «Нафтогаз» надішле розпорядження про відключення від опалювальних систем, протягом трьох днів необхідно залагодити всі відносини з монополістом. В іншому випадку, облгазу доведеться припинити постачати паливо.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*