Столичний суд відкрив процес проти Порошенка

news247.com.ua

Один зі столичних районних судів відкрив справу щодо українського голови Порошенка. Зазначається, що дату слухання призначили на чотирнадцяте січня. У даному процесі позивачем виступає нардеп ВРУ Олександр Онищенко, який звернувся до суду з претензіями до Порошенка та ще одного інтернет-ресурсу. Причиною позову став захист честі, гідності, а також компенсація моральної шкоди.

Відповідно до судового рішення, Порошенко та представники інтернет-ресурсу зобов’язані в п’ятнадцятиденний термін після вручення оповіщення про порушення справи, дати відгук на позов. Водночас зазначається, що Онищенко протягом тижня після того, як відповідачі нададуть відгук, повинен надати на нього відповідь.

Нагадаємо, що ще на початку місяця нардеп ВРУ Онищенко в своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук розмістив інформацію про те, що звертається до суду з клопотанням проти голови держави. Причиною звернення став наклеп з боку Порошенка в одному з його інтерв’ю. Він пояснив, що мова йде про той інцидент, коли президент назвав депутата злочинцем, якому необхідно понести покарання за свої дії.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*