За наших спортсменів “вболіває” навіть Великобританія

Nbcmiami.com

На “Іграх нескорених”, які проходять в Сіднеї (Австралія) в української команди сильна група підтримки. Крім звичайних глядачів і фанатів, наших спортсменів підтримала королівська сім’я Великобританії та навіть сам Девід Бекхем.

Принц Гаррі зустрівся і поспілкувався з військовими з України, висловив їм свою підтримку та навіть сфотографувався з нашими хлопцями. Окрім принца Гаррі зі спортсменами з України поспілкувався та підтримав теплими словами також кронпринц Данії, Фредерік.
А ось легенда англійського футболу, екс-півзахисник англійської збірної, Девід Бекхем, особисто прийшов привітати нашого Василя Омельченка зі «сріблом», яке він завоював у стрибках у довжину. Василь посів друге місце з результатом 5 м 42 см. Зазначається, що спортсмен української збірної також візьме участь у забігу на 400 метрів.

Ще один учасник від України, Богдан Оксентюк, виборов «золото» у забігу на 1 500 метрів. Тепер у нього є і золото, і срібло, і бронза — отже спортсмен зібрав повний комплект нагород.

Богдан Оксентюк бере активну участь в операції на Донбасі, з 2014 року і по сьогодні. У 2015 під Авдіївкою у черговому бою він отримав осколкове поранення у стегно.

«Ігри Нескорених» — це спортивне змагання міжнародного класу в параолімпійському стилі. Їх засновником став принц Гаррі. Учасниками змагань є військові, які отримали поранення у боях. Перший раз «Ігри Нескорених» відбулися у 2014 році в Лондоні.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*