Богомолець: підсумок Євромайдану – при владі хитрий і жорстокий монстр

Volyn.com.ua

У своїй колонці колумніста в Інтернет-виданні «Українська правда» нардеп Ольга Богомолець висловила своє негативне ставлення до наслідків подій 2014 року.

За словами політика, наші співвітчизники не змогли повною мірою скористатися плодами повалення Януковича та його оточення. Після закінчення Євромайдану почалося погіршення ситуації в економіці, що призвело до визнання України експертами МВФ «найбіднішою європейською країною».

Богомолець звернула увагу, що при поганому стані економіки та поточних бойових діях олігархи продовжують своє інтенсивне збагачення, в той час як українці через тарифи та інфляцію перетворюються на жебраків.

Сьогоднішню ситуацію в Україні Ольга Богомолець назвала більш поганою, ніж під час президентства Віктора Януковича. Чинних державних управлінців нардеп звинуватила у безкарному обкраданні країни та розправах з будь-якими спробами спротиву.

Парламентарій зазначила, що після Євромайдану, в результаті отримання влади групою політиків, з’явився більш хитрий та жорстокий «монстр». Богомолець також звернула увагу на встановлену «монополію на патріотичну риторику», в результаті чого кожен протестуючий проти сумнівних рішень влади отримує ярлик «зрадника нації».

Нагадаємо, що в період Євромайдану Ольга Богомолець організувала медичне забезпечення учасників протесту, координувала медслужбу активістів та була визнана одним з лідерів «Медичної сотні». Пізніше Богомолець балотувалася в Президенти. Була обрана депутатом ВР за списками БПП.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*