Влада приховує плани щодо подальшого зростання газових цін

Dengi.ua

На Інтернет-порталі Кабінету міністрів з’явилась постанова, яку було вилучено вже через кілька хвилин після опублікування. У документі передбачено поетапне підвищення розцінок на споживання газу для українського населення з першого травня наступного року. За тисячу кілометрів, наказує постанова, необхідно буде заплатити 10 тисяч гривень. З першого дня 2020 року розцінки зростуть до 12 тисяч гривень.

На постанову та її поспішне зникнення з сайту Уряду звернуло увагу ІА «Українські новини». Документ був затверджений Кабміном 19 жовтня.

Зростання цін на газ є обов’язковим виконанням українською владою умов від Міжнародного валютного фонду. У відповідь організація взяла на себе зобов’язання виділити Україні майже чотири мільярди доларів США терміном на чотирнадцять місяців.

Нагадаємо, що раніше українське видання «Економічна правда» з посиланням на власне джерело стверджувало, що для виконання домовленостей Києву доведеться підняти газові розцінки на сорок відсотків від нинішніх.

Нагадаємо, що 19 жовтня рішенням Уряду України були підняті ціни на газ з першого дня наступного місяця. Розцінки зросли до 8,5 тисяч гривень за одну тисячу кубометрів. У Кабміні підкреслювали, що Міжнародний валютний фонд вимагав шістдесятивідсоткового підняття цін для кредитування України в майбутньому, але міністри змогли затвердити компромісне рішення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*