Експерт: нинішня українська армія не зможе дати відсіч Росії в разі нападу

farwater.net

На інформаційному порталі ZN.UA опублікували статтю директора ЦДАКР Валентина Бадрака, в якій автор критикує нинішню політику українського уряду щодо фінансування оборонного сектору. На думку експерта, нинішніх надходжень з бюджету, в розмірі 18 млрд гривень, недостатньо для того, аби якісно переозброїти армію. Бадрак зазначив, що нинішня українська армія не зможе дати відсіч Росії в разі нападу.

Бадрак пише, що навіть якщо чисельність ЗСУ буде доведена до 500 тисяч чоловік, Україна все одно не зможе скласти конкуренцію ЗС РФ. Одна з головних проблем, на думку експерта, полягає в тому, що на озброєнні української армії знаходиться застаріла, частково відремонтована техніка радянського виробництва. Крім того, військовослужбовці слабо мотивовані, а це у свою чергу негативно позначається на психологічному кліматі всередині армії. Не менш важливою проблемою, як вказує Бадрак, є відсутність навичок ведення ефективної асиметричної війни (кібернетичної, диверсійної, інформаційної тощо).

Як приклад успішного фінансування оборонної сфери Бадрак привів Польщу, Швейцарію та Ізраїль. Говорячи про Польщу, експерт підкреслив, що навіть попри членство в НАТО польський уряд усвідомлює загрозу, що надходить з боку Росії й готується дати відсіч.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*