Курт Волкер: підвищення ціни на газ дозволить розпочати глибоке реформування

Freeonlinetranslators.net

В ході спілкування з журналістами інтернет-видання «Інтерфакс-Україна» спеціальний представник Держдепу США з питань України Курт Волкер заявив, що підвищення тарифів на газ стане серйозним кроком на шляху до реформування українського енергосектору.

На думку Волкера, енергетичний сектор в Україні давно потребує перетворень, оскільки за останній час він не раз демонстрував свою нестійкість. Саме підвищення ціни на газ дозволить почати глибоке реформування цього сектора, що у майбутньому забезпечить гнучкість та адаптивність української економіки.

Крім того, як стверджує Волкер, колишні ціни на газ не відповідали реальності. Якщо Україна хоче й надалі співпрацювати з МВФ, то їй необхідно вирівняти вартість «блакитного палива» до його відповідної ціни на світовому ринку.

Волкер зазначив, що завдяки системі субсидій, яка діє в Україні, різкий перехід на нові тарифи не повинен стати «економічним потрясінням» для громадян з низьким рівнем доходу. З огляду на наближення зими, питання про виплату субсидій актуалізується все більше, оскільки для багатьох українських сімей нова ціна на газ може виявитися непіднімною.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*