Макаронам в Україні прогнозують статус делікатесу

www.1zoom.me

Українська економіка переживає відновлення, а доходи українців — зростання, що відзначається новими статистичними підрахунками. У зв’язку з цим пересічний український споживач при виборі харчових продуктів робить все більший акцент на товарах більш високої цінової категорії. Це торкнулося й макаронів, виготовлених з вищого сорту борошна.

Для гурманів магазини пропонують оригінальні макаронні вироби, до яких доданий крохмаль, яйця, а також інші інгредієнти, для забарвлення яких були залучені натуральні барвники.

Завдяки зниженню мит на імпорт у минулому році, макарони з держав-членів ЄС почали тіснити вітчизняних виробників навіть у низькому та середньому сегментах цін. Ключовим фактором для формування нової вартості макаронів стало зростання цін на пшеничне борошно, яке за два роки склало майже 25 відсотків.

Експерти з Pro-Consulting запевняють, що зростання доходів призведе до поступового відступу фактору низької ціни при виборі харчів. Макарони, які раніше асоціювалися з «їжею для бідних», почнуть перехід до статусу вишуканих страв. Національним виробникам необхідно перебудовуватися на випуск нової продукції — макаронів «високого класу», щоб встигнути за споживчим попитом та для успішної конкуренції з імпортом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*