Папа Римський: утримання мігрантів у Європі як у концтаборах

Tr.eyeni.info

Римський Понтифік Франциск (до обрання Хорхе Маріо Бергольйо) виступив з критикою низки урядів держав Європи. Папа Римський, виступаючи на одному з ватиканських заходів, негативно прокоментував політику деяких європейських держав в міграційному питанні. Він порівняв ситуацію в центрах за змістом мігрантів з нацистськими концентраційними таборами, і піддав критиці ті уряди, які у міграційному аспекті йдуть шляхом популізму.

Верховний правитель Святого Престолу нагадав аудиторії про голосування німецьких громадян за Адольфа Гітлера, який в результаті привів свою країну до краху. Біблія, за словами Понтифіка, вчить допомагати біженцям. Визнавши за державами право вводити обмежувальні квоти на приймання мігрантів, він високо оцінив ті країни, які надають їм активну допомогу. Серед таких, на думку Папи Римського, можна виділити Грецію та Італію.

Папа Римський займає свою посаду з 2013 року, прийшовши на зміну Бенедикту XVI, який вперше за останні 600 років історії інституту папства вирішив відректися від престолу.

Міграційна криза у Європі почалася навесні 2015 року. Численний потік біженців з небезпечних країн, включаючи охоплену війною Сирію, виявив неготовність держав-членів ЄС до їх прийняття на своїй території.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*