Мер Львова отримав 9 років тюремного ув’язнення

Ukranews.com

Прес-центр Львівської обласної прокуратури інформує, що місцевий суд прийняв рішення, відповідно до якого, колишньому міському голові Львова винесли вирок до дев’яти років ув’язнення. Зазначається, що ним була порушення частина 5 статті 368 Кримінального кодексу – зловживання службовими повноваженнями із метою особистої вигоди. У прокуратурі підкреслили, що чоловік взяв хабар, коли обіймав посаду міського голови.

У прес-центрі також зазначили, що крім мера, суд покарав ще двох фігурантів кримінального провадження. Ними теж виявилися працівники міської адміністрації. Слідство встановило, що вказані чиновники, перебуваючи на своїх постах, ще у 2013 році отримали понад одного мільйону доларів хабара від особи, яка мала намір отримати частину землі у Миколаєві, де планувалось побудувати завод. Вказані чиновники взяли хабар та обіцяли вплинути на чиновників Миколаївської міської ради, які згодом повинні допомогти вказаній особі здобути перемогу в аукціоні на земельну ділянку та придбати її за зниженою ціною

У львівській обласній прокуратурі зазначають, що рішення про арешт колишнього голови міської адміністрації Львова було прийнято в цю п’ятницю двадцять шостого жовтня. Окрім тюремного ув’язнення суд також прийняв рішення, згідно з яким, екс-мер не може обіймати посади у місцевому самоврядуванні строком на два роки. Крім цього, все майно держслужбовця буде конфісковано. Що ж стосується співучасників злочину, то їх засуджено до восьми років позбавлення волі, вони не можуть займати відповідні посади терміном на два роки, все майно, якім володіють зазначені особи також буде конфісковано.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*