У в’язницях Полтавщини – середньовічна інквізиція

beztabu.net

Прокуратура Полтавської області в ході проведення обшуків у пенітенціарних установах регіону знайшла низку предметів, які могли служити знаряддями незаконного застосування сили проти ув’язнених.

Лариса Сарган, спікер Генерального прокурора України, у своєму Facebook-запису висловила обурення знахідками своїх полтавських колег. Вона запитала, якими людьми після звільнення будуть ті, хто під час ув’язнення пізнав настільки нелюдське поводження.

Відомо, що у місцях позбавлення волі, розташованих на території Полтавської області, були знайдені кувалди, довгі палиці-рогачі з обмоткою колючим дротом, зачепи та ломи. Предмети «середньовічних» методів ведення допиту у декількох виправних колоніях Полтавщини зберігалися на видних місцях, у приміщеннях відділів безпеки та дотримання нагляду.

Сарган підкреслила, що застосування таких предметів з метою впливу на ув’язнених є неприпустимим, здатне викликати страждання фізичного характеру та бути загрозою життю.

Розпочато кримінальне провадження за кількома статтями КК України. Всі «тортурні» предмети вилучені для експертних заходів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*