Екс-нардеп ВРУ: антиросійські санкції – неефективні

Dialog.ua

Один з керівників політсили «Основа», колишній парламентарій Верховної Ради Володимир Полочанінов прокоментував реакцію Росії на введені проти неї санкції. Політик заявив, що економічна санкційна політика, спрямована проти Кремля, і яка покликана до його стримування, є неефективною.

В телеефірі Полочанінов зазначив, що така ситуація спостерігається вже чотири роки. Він додав, що від введених проти Росії обмежувальних заходів у сфері економіки постраждав не тільки Кремль, але й держави-члени Європейського Союзу.

Екс-нардеп підкреслив, що випрошуючи у західних партнерів обмеження проти РФ, Київ зазнає збитків, тому, що Україна не має сил самотужки погасити поточний конфлікт.

Нагадаємо, що у зв’язку з анексією Криму та початком бойових дій на Сході країни, Сполучені Штати, держави-члени Європейського Союзу, та їх партнери в інших частинах світу ввели санкційні обмеження у відношенні Росії. Москва, відкидаючи характер анексії у своїх діях по Криму та заперечуючи свою участь у війні на Донбасі, розкритикувала санкції, взяла курс на заміщення імпортної продукції, та ввела контрсанкції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*