Георгія Туку звинуватили в організації контрабандних потоків

Ilife-news.com

Антон Яценко, парламентарій Верховної Ради, у приватному листуванні звинуватив заступника глави Міністерства з питань тимчасово окупованих територій Георгія Туку в організації контрабандних потоків. На думку Яценко, до злочинної схеми був залучений син заступника міністра, Павло.

Скриншоти листування з Яценко опублікував сам Тука-старший на своїй Facebook-сторінці. Він піддав критиці звинувачення нардепа, і зазначив, що його співрозмовник «перейшов рамки» допустимого. Тука підкреслив, що прощати висунутих проти нього звинувачень він не має наміру. Заступник міністра застеріг своїх прихильників та підписників відправляти будь-які загрози Антону Яценко, заявивши, що його опонент буде робити скриншоти з вмістом такого характеру, та використовувати їх для звернення до Служби безпеки України.

В опублікованих Георгієм Тукою скриншотах листування його співрозмовник, який, за твердженням чиновника, і є Антоном Яценко, неодноразово використовував ненормативну лексику з метою персональної образи. Підписники Георгія Туки, коментуючи його запис, в більшості своїй висловлювали підтримку заступнику міністра.

До заняття своєї нинішньої посади Георгій Тука керував групою волонтерів з організації «Народний тил». З липня 2015 року по квітень 2016 року очолював адміністрацію підконтрольній Україні частини Луганської області.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*