На Буковині викрили масштабний наркобізнес

Bukinfo.com.ua

27 жовтня співробітники правоохоронних органів затримали двох братів близнюків, які організували масштабну мережу з продажу наркотичних речовин. Загальна вартість вилученого товару, який зловмисники намагалися реалізувати на території Буковини, склала понад 10 млн грн. На даний момент правоохоронці намагаються встановити особи інших людей, причетних до продажу наркотиків.

У прокуратурі повідомили, що виявити незаконну діяльність з продажу наркотиків вдалося завдяки стеженню за зловмисниками, яке тривало протягом декількох місяців. Після затримання було встановлено, що організаторами наркобізнесу на Буковині є 49-річні брати близнюки.

Вони створили цілу структуру, яка передбачала, що на кожній «точці» і в кожному районі є довірена особа, відповідальна за реалізацію товару. За словами правоохоронців, зловмисники продавали наркотики навіть на одному з центральних ринків.

У звіті про проведення обшуку зазначено, що було знайдено у великій кількості та вилучено: амфетамін, ЛСД, канабіс та наркотичний засіб «Бупренорфін». Більш того, у зловмисників виявили нелегальну зброю та боєприпаси (гвинтівки, пістолети, рушницю, гранати, вибухові речовини та патрони).

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*