У столиці України відбувся «Конопляний марш»

Censor.net.ua.mevn.net

27 жовтня по вулицях Києва пройшли прихильники легалізації зберігання коноплі. Учасники так званого «Конопляного маршу» закликали владу ініціювати програму з вивчення лікарських властивостей канабіноїдів. На думку учасників маршу, чинне законодавство призводить до того, що тисячам людей суд виносить вирок за таку дрібницю як зберігання коноплі в невеликій кількості.

Акція почалася біля будівлі Кабміну, а пізніше учасники пройшли по вул. Грушевського та вул. Прорізній. Від співробітників поліції, які стежили за правопорядком під час «Конопляного маршу», не надійшли повідомлення про будь-які порушення.

Тарас Ратушний, який був присутній на даному заході, зазначив, що вимоги учасників маршу зводяться до двох пунктів. По-перше, це вивчення лікарських властивостей канабіноїдів. По-друге, легалізація зберігання коноплі без мети її подальшого продажу.

Одним з недавніх прикладів легалізації легких наркотиків є Канада. Закон, що закріплює законність зберігання й використання марихуани набрав чинності 19 жовтня. Після цього, саме марихуана стала одним з найбільш популярних товарів в Канаді.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*