Україна має приймати “Ігри Нескорених” наступного року

M.censor.net.ua

Заяву про це на конференції з нагоди святкування здобутих перемог українськими спортсменами наголосив Президент України, Петро Порошенко.

Він привітав українських спортсменів, які здобули 20 винагород під час «Ігор» у Сіднеї, із найкращим загальнокомандним результатом, та наголосив, що українці, безумовно, найбільше заслуговують на те, щоб проводити Ігри наступного року:

“Як на мене, зараз Україна й українці – одна з найбільш нескорених націй світу. і ми завоювали це право проводити «Ігри Нескорених», тим більше, що ми маємо таких бійців і таких справжніх чемпіонів “.

Окрім цього, Голова Держави підкреслив, що українські спортсмени звертались під час проведення змагань у Сіднеї до принца Гаррі із проханням провести наступні «Ігри» саме в Україні. Тоді принц пообіцяв розглянути це питання згодом.

Українські спортсмени вже не в перше підкорюють «Ігри Нескорених». Минулого року вони здобули під час змагань 14 медалей, а цього року – на 6 більше. Серед 20 винагород – 7 золотих, 10 срібних та 3 бронзові.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*