Пенсійна реформа нездатна привести до позитивних результатів

Elise.com.ua

На думку експерта з фінансової аналітики, Галини Третьякової, нинішня пенсійна система просто не здатна привести до позитивних результатів у забезпеченні громадян України високими пенсіями.

Згідно з «рецептом» Третьякової, слід ввести практику постійних відрахувань частини зарплати на особистий рахунок, з подальшим інвестуванням (внеском) зібраних коштів, щоб запобігти їх інфляційному знецінюванню. Причому як об’єктами інвестування жінка-аналітик бачить нерухомість, державні цінні папери та інше. «Якщо не використовувати цей підхід, – запевняє Третьякова, щорічне зменшення пенсій просто незворотне».

Однак, замість використання рецепта Третьякової, наш уряд і нардепи вирішили зменшити прожитковий мінімум громадян, і при цьому приховано збільшити їх пенсійний вік (у зв’язку із нововведеннями, для досягнення пенсійного віку тепер потрібно мати трудовий стаж у двадцять п’ять років, причому, поступово цю цифру збираються збільшити до тридцяти п’яти років). А це, в умовах нинішнього безробіття – вже абсурд.

Багатьом нашим співвітчизникам тоді доведеться обирати, чи то йти працювати офіційно за мізерну зарплатню (яка часто пов’язана з прожитковим мінімумом), чи то – працювати неофіційно, та «забути» про пенсію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*