Добродомов має намір поборотися за Президентське крісло

112.ua

27 жовтня список кандидатів, які візьмуть участь в Президентських виборах в Україні у 2019 році, поповнився ще одним прізвищем. Лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов заявив, що Україна давно потребує нового лідера, який здатний знищити колишню гнилу систему управління й створити принципово іншу. Рішення Добродомова підтримали його однопартійці.

У своєму зверненні до населення країни Добродомов зазначив, що нинішній рівень життя в Україні є рекордно низьким, про що свідчить масовий виїзд українців на заробітки за кордон. За словами політика, нова влада повинна створити сприятливі умови в країні, шляхом модернізації, встановлення миру та погашення боргів. Добродомов підкреслив, що необхідно орієнтуватися на молоде покоління й зробити все можливе, аби у них не виникло бажання назавжди покинути країну.

Добродомов заявив про наміри представити чотири кандидатури на ключові управлінські посади, як того вимагає Конституція. Він підкреслив, що це будуть професіонал своєї справи, здатні ефективно виконувати поставлені завдання. Більш того, Добродомов планує зробити це під час виборів, й закликає інших кандидатів вчинити так само.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*