Лідери чотирьох країн обговорили ситуацію в Сирії

Top.21.by

У Туреччині відбувся саміт, участь в якому взяли лідери чотирьох країн: Президент Російської Федерації Путін, Президент Туреччини Ердоган, голова Франції Макрон, а також голова німецького уряду Меркель. Після проведення саміту, лідери підбили підсумки та виступили із заявою, в якій висловили спільну позицію про підтримку режиму в Сирії. Крім цього, в процесі саміту глави держав обговорили всі останні події, які сталися у Сирії, а також висловили спантеличення у зв’язку з тими ризиками, які вони в собі несуть.

Всі лідери також підкреслили, що є прихильниками суверенітету та територіальної цілісності Сирії. Вони твердо переконані в тому, що конфлікт, який склався у державі, не повинен вирішуватися військовим шляхом, оскільки його можливо врегулювати лише при проведенні переговорів.

Члени саміту висловили свою позицію щодо Сирії та зазначили, що мають намір боротися з тероризмом в країні до повної ліквідації всіх терористичних угруповань. Вони також виступили проти будь-яких сепаратистських рухів, які будуть спрямовані на руйнування територіальної цілісності Сирії та будуть нести в собі загрози для сусідніх держав. Крім цього, лідери Росії, Туреччини, Франції та ФРН закликали всіх сторін конфлікту до активної участі у переговорному процесі, основним завданням якого стане врегулювання конфлікту. Водночас, держава потребує реформування Конституції для того, щоб створити сприятливі умови для нових виборів.

Також представники зазначених країн заявили про те, що підтримують всі спроби звільнення заручників, передачі тіл загиблих, а також пошуку зниклих громадян. Вони відзначили про важливість забезпечення доступу всім сирійським громадянам до гуманітарних організацій.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*