Модернізовані «Урагани» надійшли на службу в ЗСУ

truck-auto.info

З кожним роком українська армія нарощує свою міць і озброєння. На службу в ЗСУ надходять модернізовані літаки-розвідники, танки та зброя.

У прес-службі Міноборонпрому повідомили, що нещодавно ремонтний завод Шепетівки, на Хмельниччині, завершив модернізацію та ремонт 220 міліметрових реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) «Ураган», та передали їх на озброєння армії.

Як повідомляють у держпідприємстві військово-промислового комплексу, під час ремонту і модернізації «Урагану» були відновлені всі агрегати, а також установка успішно пройшла всі випробування, на якому були присутні замовники.

Відзначимо, що даний комплекс — один з кращих серед чинних РСЗВ. За 20 секунд він здатний випустити 16 снарядів, що вражають ціль дальністю до 35 кілометрів.

Особливі характеристики даної системи відрізняються від інших тим, що щоб перевести її з похідного в бойовий стан, знадобиться всього 3 хвилини, а також завдяки модернізованим агрегатам ходової частини та механізмів управління, здатний до швидких маневрів, уникаючи вогню у відповідь.

Хотілося б додати, що машина має дуже високий ступінь прохідності, наприклад, по шосе вона може розвинути швидкість до 70 км/год, без попередньої підготовки долає броди глибиною 1.2 метра.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*