Зеленський заявив про намір балотуватися в Президенти

Ivona.bigmir.net

В ході свого виступу в розважальній програмі «Вечірній квартал» український актор та комік Володимир Зеленський виступив із заявою про намір балотуватися на пост Президента. Він також розповів про те, що зараз його життя являє собою суцільний кошмар, оскільки протягом певного часу він постійно отримує питання про те, чи дійсно він хоче взяти участь в Президентських перегонах, яка відбудеться вже наступної весни.

Зеленський зазначив, що основна його перевага полягає в тому, що він має освіту у сфері юриспруденції, проте у нього зовсім немає політичного досвіду. Перед своїм виступом він зазначив, що йти в Президенти не хоче, проте після витриманої паузи додав таємничо «хоча».

Водночас, Зеленський підкреслив, що його дуже засмучують висловлювання про те, що профінансувати його виборчу кампанію зможе тільки вітчизняний бізнесмен Коломойський. У зв’язку з цим, актор звернувся до залу з низкою питань з приводу його балотування на пост Президента. В одному з питань Зеленський уточнив, чи є в залі ті, хто не хоче, щоб актор брав участь у виборах, а натомість просто віддав гроші за квиток.

Однак ніхто з присутніх так й не підняв руки. Пізніше український комік Євген Кошовий виступив із зустрічним питанням до Зеленського про те, чи дійсно він збирався повернути гроші, на що Зеленський дав негативну відповідь. Тоді Кошовий виступив з висловлюванням, що Зеленський дійсно готовий зайняти пост Президента.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*