Збройні сили України – на прилавках ринку

Bykvu.com

На Тернопільщині один із жителів міста Кременець став свідком того, що один громадянин торгує одягом, який ніяким чином не міг опинитися у складі товарів для реалізації. Обурений громадянин вирішив розповісти жителям міста про подію, свідком якої він став.

У соціальній мережі Фейсбук на сторінці групи «Типовий Кременець» місцевий житель Володимир Драбчук оприлюднив текст статті, в якій розповів про інцидент, свідком якого він став на одному із ринків регіону. Він написав, що напевне в кожному місті є ринок на якому продають камуфляжний одяг, проте ні у кого не виникає думки про цей асортимент.

Так, мешканець пише, що його на ринку зацікавив досить якісна термобілизна, й все б було добре, якби він не побачив на ній надпис, в якому чітко сказано, що одяг є власністю збройних сил та він не призначений для реалізації. До того ж, ціни на цей комплект досягали п’ятисот гривень.

Цей інцидент обурив Драбчука, він наголошує, що на ринку розпродають власність збройних сил, які вже понад п’яти років захищають нашу державу від російських окупантів. А потім люди й пишуть, про продажну владу та безлад в країні.

Автор запису підкреслює, що, звісно, знайдуться й ті, хто стане на сторону продавця, проте чи замислювалися вони про те, що такі продавці наживаються на грошах звичайних українців, які перераховують по п’ять відсотків доходу для ЗСУ.

Він нагадав, що ще п’ять років тому всі українці збирали кошти для захисників країни, які потім розподілялися на озброєння та їжу. Тому він не може зрозуміти, як можна зараз продавати речі, які належать збройним силам. Автор також додав, що його стаття стосується не лише продавців таких речей, але й покупців.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*