Кабмін України: 55 мільярдів – на субсидії

Ukrainianwall.com

Представники секретаріату Кабміну повідомили, що у 2019 році з бюджету країни виділять 55 млрд гривень для виплати субсидій. За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, в наступному році не передбачається збільшення домогосподарств, які отримують державну допомогу. У зв’язку з цим, зазначеної суми повинно вистачити для виплати субсидій всім нужденним громадянам.

Гройсман окремо торкнувся теми підвищення тарифів на газ й опалення, як частини вимог МВФ. За словами політика, зростання цін не повинно відбитися на становищі сімей з низьким доходом. Перш за все, завдяки виплаті субсидій, оскільки ті домогосподарства, які зараз отримують державну допомогу, а це близько 7 млн, будуть сплачувати ту ж суму, що й раніше.

Прем’єр-міністр підкреслив, що за соціальною допомогою можуть звернутися будь-які громадяни, навіть ті, хто зараз не отримують субсидії. На думку Гройсмана, держава повинна надавати допомогу й підтримку всім людям, які опинилися в складній ситуації. В даному випадку велика відповідальність покладається на соціальні служби, які повинні максимально виважено й уважно розглядати звернення громадян. Якщо доходи сім’ї низькі й не дозволяють оплачувати мінімальні комунальні послуги, то держава повинна надати підтримку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*