Радник Авакова: треба підірвати військові склади в Росії

Svoboda.org

В ефірі телевізійного каналу «Прямий» нардеп ВРУ, радник міністра внутрішніх справ Тетяна Чорновол виступила з заявою, в якій закликає ліквідувати всі військові склади, розташовані на території Російської Федерації. Такі дії, на її думку, повинні стати відповіддю на ті вибухи боєприпасів, які відбувалися на території України.

Вона відзначає, що в державі зараз існує масштабна проблема у зв’язку з вибухами боєприпасів на українській території, проте ідентичні склади є й в окупованих регіонах. Саме завдяки озброєнню на цих складах здійснюється стрілянина в бік ЗСУ. Крім цього, аналогічні склади є й на прикордонних територіях з Російською Федерацією, завдяки яким також стріляють в українських бійців.

Водночас, інформагентство «РИА Новости» передає, що депутат підкреслила той факт, що українська сторона досі не вжила заходів у відповідь на диверсії.

Відзначимо, що останній вибух стався ще дев’ятого жовтня на Чернігівщині, при цьому, даний склад був одним з найбільших в Україні. Раніше вибухи на складах з озброєнням неодноразово відбувалися на території Донбасу, а також Харківської та Вінницької областей.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*