Франція: зростання антисемітизму і расизму потрібно зупинити

Dw.com

На Twitter-акаунті міністра внутрішніх справ Франції Крістофа Кастанера з’явилося повідомлення, в якому він закликав до єднання в боротьбі проти расизму та антисемітизму. Після трагічних подій в Пітсбурзі, де під час суботньої служби чоловік убив 11 людей, питання щодо протидії проявам нетерпимості різко актуалізувалося. Кастанер повідомив, що з метою безпеки 28 жовтня у Франції буде посилено охорону синагог.

У повідомленні міністра говориться, що у зв’язку з проведенням низки заходів, запланованих на 28 жовтня, і недільною службою, по всій країні будуть посилені заходи безпеки. Зокрема, планують залучити додаткові сили поліції, які патрулюватимуть як біля синагог, так і недалеко від масових заходів, запланованих на цей день.

Кастанер заявив, що будь-які форми національних та релігійних забобонів повинні бути викорінені. Загроза полягає в тому, що поки хоча б в одній країні зберігаються такі явища як антисемітизм та расизм, то весь світ не захищений від їх поширення, оскільки нетерпимість не знає кордонів.

Міністр висловив співчуття родичам тих людей, які загинули в Піттсбурзі. Як заявляють деякі експерти, стрілянина в синагозі стала одним з найбільш кровопролитних злочинів за останні кілька років, скоєних на ґрунті національної нетерпимості.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*