Депутат: комунізм, окрім бід, нічого Україні не приніс

newsvideo.su

На Facebook-акаунті нардепа Володимира Ар’єва («Блок Петра Порошенка») з’явилося повідомлення, в якому політик висловив невдоволення з приводу зіпсованого концерту. За словами депутата, винуватцями невдалого відпочинку виявилися кілька людей, які прийшли на захід в піонерських краватках. Ар’єв зазначив, що замість акцентування уваги на концерті він був змушений витратити більшу частину часу на врегулювання ситуації навколо «піонерів».

Депутат повідомив, що як тільки побачив людей з радянською символікою, які явно прийшли з метою провокації, то відразу викликав поліцію. На думку політика, так само повинна вчиняти будь-яка інша людина. Тільки так можна донести до людей той факт, що радянське минуле потрібно викорінювати, оскільки комунізм крім бід нічого Україні не приніс.

Ар’єв докладно описав, як проходило затримання порушників порядку. Перш за все, з них зняли всю радянську символіку, а після оформили факт порушення. Сам Ар’єв також написав заяву, яку розглянуть співробітники поліції. Депутат підкреслив, що в момент затримання «піонери» поводилися агресивно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*