Польща: збиток від Німеччини не відшкодований в повному обсязі

prm.ua

Німецьке видання Bild am Sonntag опублікувало інформацію, згідно з якою Польща назвала нинішні обсяги репарацій, що виплачуються Німеччиною, недостатніми. На думку Президента Польщі Анджея Дуди, страждання польського народу від рук нацистів під час Другої світової війни несумірні з тією компенсацією, яку країна отримує сьогодні.

Польський лідер зазначив, що поки збиток не відшкодовано в повному обсязі, не може бути й мови про закриття теми виплат репарацій. Ще за Президентства Леха Качинського були підраховані дані щодо втрат польського народу й зроблено висновок, згідно з яким виплати Німеччини є недостатніми. За словами Президента, останні підсумки роботи експертної групи підтверджують той факт, що виплату компенсацій не можна припиняти.

Дуда наголосив, що виплата репарацій це, перш за все, питання справедливості, оскільки шкода, завдана діяннями нацистів, повинна бути відшкодована нинішньої Німеччиною. Більш того, це питання відповідальності, адже ФРН повинна стати прикладом того, якими можуть бути наслідки масових вбивств та кровопролитного історичного минулого.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*