Безробітна племінниця міністра юстиції за рік стала власницею двох елітних квартир та люксового авто

фото: w-n.com.ua

Божена Климчук за один рік придбала дві коштовні квартири та одне люксове авто на загальну суму 7 млн. грн., після чого в інтернеті з’явилося її резюме для пошуку роботи.

Так, у 2015-му році Божена стала власницею квартири площею 65 кв.м., яка могла коштувати близько 2,500,000 грн. Але двох кімнат у цій квартирі їй виявилося недостатньо і через два місяці вона придбала ще одну площею 86 км.м., в київському ЖК «Панорама», ціна якої могла складати 3,500,000 грн. У жодній з двох квартир дівчина не живе.

В 2016-му році вона стала власницею автомобіля «Lexus NX200», вартість якого зараз стартує від 1,000,000 грн.

Вже на початку 2018-го року дівчина розмістила резюме для пошуку роботи, з якого стало відомо, що на момент покупки двох квартир і авто вона була студенткою та працювала молодшим економістом. Божена зізнається, що з покупками їй допомогла родина.

Мати Божени раніше входила до складу бізнес-структур свого брата, нинішнього міністра юстиції Павла Петренка, Зараз працює викладачем. Батько працює лікарем. Доходи сім’ї за останні два з половиною роки склали менше мільйона гривень. Дядько Божени Павло Петренко так само спростовує свою участь в придбаннях племінниці, хоча і підтвердив, що оплатив спільний відпочинок з племінницею в Туреччині.

Згідно з декларацією міністра юстиції Павла Петренка він не має власного життя і живе в орендованому. Водить міністр 11-річний автомобіль «Volkswagen», і орендовану у фірми «МЛГруп», власником якої він був, «Toyota Camry». До призначення Петренко на посаду міністра його заощадження становили 12 млн. грн., які за 3 роки перебування його на новій посаді виросли до 48 млн. грн.

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*