Порошенко привітав українців з річницею вигнання нацистів

znaj.org

На офіційному сайті Президента України Петра Порошенка з’явився текст привітання, присвячений до Дня визволення території України від нацистів. Замість того, аби зосередити увагу на історичній важливості даної події, Порошенко змістив акценти в бік діяльності УПА в післявоєнний період. Зокрема, він розповів про те, як героїчно боролися воїни УПА проти НКВС.

У першій частині привітання йдеться про внесок українського народу в перемогу Червоної Армії над нацистською Німеччиною та звільнення України. Однак більша частина вітальної промови акцентує увагу на подіях післявоєнного періоду, коли сили УПА чинили опір сталінському режиму. Порошенко підкреслив, що дані бої були нерівними, однак навіть це не зупинило воїнів УПА.

У своїй вітальній промові Порошенко згадав й сучасну ситуацію, що склалася в країні. Він підкреслив, що саме завдяки зусиллям, сміливості та відвазі спадкоємців героїв Другої світової війни вдається відбивати нападки з боку Росії. За словами Порошенка, поки в країні є такі люди, то можна бути впевненими в тому, що зовнішній агресор не зможе реалізувати свої плани щодо України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*