Нацполіція припинила діяльність кримінальних авторитетів

Joinfo.ua

Минулого тижня співробітники Міністерства внутрішніх справ України припинили діяльність на території нашої країни осіб, які мають негласний статус «злодіїв в законі».

Усі троє були іноземними громадянами, та прибули в Україну для контролю над діями кількох організованих злочинних спільнот.

Двом «злодіям в законі» поліційна облава та депортація вже знайомі. Кримінального авторитета на прізвисько «Тенґо Гальський» вже депортувати у квітні поточного року, але він прийняв рішення повернутися в Україну в обхід Закону. Зловмисник контролював певні злочинні угрупування, які промишляли здійсненням квартирних крадіжок. Він був затриманий в українській столиці.

Ще один «злодій в законі», що носить кличку «Дато Агбжабединський», також раніше піддавався процедурі депортації. Він був затриманий на території Київської області. Кримінальний авторитет прибув в Україну для контролю діяльності угруповань, організованих за етнічною ознакою — до їх складу входили представники його діаспори.

Третім іноземцем була особа, відома в кримінальних спільнота під кличкою «Джейран Хонський». У його «веденні» були чинні в Україні зловмисники, які займалися викраденням транспортних засобів. Затриманий в харківському аеропорту «Джейран Хонський» був негайно депортований у турецький Стамбул.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*