Представники «Свободи» напали на жінку з хворою дитиною

exosrv.loan

Інцидент стався в Києві на заправці. Вчора, 28 жовтня, власниця автомашини, Олена Домбровська, поверталася з лікарні після медичних процедур з дитиною-інвалідом.

Жінка заїхала по дорозі на найближчу автозаправку, через те, що у неї закінчувався бензин. Те, що відбувалося далі, жінка згадує як страшний сон.

Дама припаркувалася біля заправної колонки, але їй заблокували шлях молодики в балаклавах і сказали, що заправка не працює. Олена наполягала, що вона уточнить у касира, працює заправка, чи ні?

Пройшовши в приміщення в супроводі молодих людей, дівчина оплатила вартість бензину за допомогою платіжної картки. Після цього, молоді люди почали ламати касу, виривати з рук Олени картку, звинувачувати її у підтримці РФ, і кричати, що вона замішана в махінаціях.

Під час всієї цієї ситуації був присутній народний депутат ВО “Свобода” у Київраді, Володимир Назаренко. Після того, як жінка попросила показати його свій мандат, він почав кривлятися й поводитися неналежно. Документ свій він так і не показав.

Жінку обурили дії так званих “активістів”, які звинувачували її, що нібито вона росіянка і вигукували їй, щоб вона їхала жити в Росію. Закінчилася ця історія тим, що представниці слабкої статі балончиками розмалювали машину, наліпили на автомобіль наклейки.

Найжахливіше в цій історії те, що в машині сиділа перелякана дитина-інвалід, хвора на епілепсію. Дитя дуже хвилювалося за свою маму. Після всього цього жінка викликала поліцію. Виявляється так звані активісти “Свободи» та “Сокіл” чомусь вважають, що дана заправка має відношення до російського бізнесу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*