“Нафтогаз”: встановив в будинку бойлер – підвищив ціни на опалення

globalsib.com

В Україні зафіксована тенденція до «відмирання» такої послуги, як централізоване опалення. Про це повідомив голова компанії «Нафтогаз» Андрій Коболєв. Він підкреслив, що для врегулювання даної ситуації знадобиться прийняття непопулярних політичних рішень.

Згідно з даними, які надав Коболєв, компаніям стає невигідно надавати послуги централізованого опалення й водопостачання, оскільки українці все частіше ставлять бойлери. У зв’язку з цим компанії змушені піднімати вартість даних послуг, щоб не зазнати колосальних збитків.

На думку Коболєва, в цьому є свої плюси, оскільки, чим швидше росте ціна на опалення та водопостачання, тим більше українців воліють купувати бойлери. Незабаром, це дозволить повністю відмовитися від централізованого постачання.

За словами Коболєва, на окрему увагу заслуговує ситуація в Києві, де надання послуг центрального опалення завжди було «дотаційним бізнесом». Оскільки ситуація не проста, то для її врегулювання, на думку Коболєва, знадобиться прийняття рішень, не завжди схвалюваних населенням. Перш за все, це стосується підвищення вартості централізованого постачання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*