Під Києвом сталася бійка за участю нардепа ВР

ua.utro.news

На території Київської області у селі Плахтянка стався конфлікт із застосуванням фізичної сили між нардепом від «радикалів» Сергієм Скуратовським та місцевим сільським головою Олександром Сорочаном.

Голова сільради після сутички зі Скуратівським змушений був звернутися до медустанови, де у нього зафіксували травми середньої тяжкості. Голова сільради пізніше зробив заяву про те, що народний депутат його побив. За фактом інциденту порушено кримінальну справу.

Член «Радикальної партії» у свою чергу заявив, що в інциденті його провини немає. Скуратівський виклав свою версію подій, згідно з якою, він відреагував на повідомлення про розкрадання піску і торфу в районі річки Здвиж. «Радикал», нібито прогнавши розкрадачів природних ресурсів, зіткнувся з Сорочаном, який озвучив в його адресу погрози.

Сорочан в інтерв’ю ЗМІ виклав свою версію подій. Голова сільради побачив в районі дамби автівку, за кермом якої перебував нардеп. Потім невідомі, за твердженням Сорочана, перегородили йому дорогу, і разом зі Скуратівським влаштували перепалку та бійку, в ході якої й постраждав представник місцевої влади. Олександр Сорочан зазначив, що в конфлікті брав участь один з єгерів.

Нардеп від РПЛ вже фігурував у журналістському розслідуванні як власник (де-факто) палацу та угідь у місцевості, де і сталася сутичка. Помічник депутата на громадських засадах Конихов, який представляється господарем угідь, стверджує, що територія облаштована для відпочинку мисливців і ніякого відношення до парламентаріїв від «радикалів» не має.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*