В ЄС підрахували кількість легальних мігрантів з України

ua-weekly.com

За даними агентства Eurostat, потік легальних мігрантів минулого року був переважно українським, а його масштаби перевищили первинні розрахунки та очікування.

Минулого року кожен п’ятий іноземець, який претендував на ВНЖ або будь-який інший легальний статус, який дозволяє перебування понад кварталу в одній з держав-членів Європейського Союзу, був громадянином України. У відсотковому відношенні від загальної кількості іноземців, які отримали документи у 2017 році на легальне перебування в ЄС, українці становили 21,1 відсотка.

Підрахунки агентства Eurostat охоплюють тільки тих іноземних резидентів з держав за межами Європейського Союзу, які у перший раз займалися подачею документів або не подавали їх понад шість місяців. Пролонгація чинних дозволів на перебування в статистичних даних не враховувалася.

Практично 662 тисячі осіб, які отримали за минулий рік право перебування на території країн-членів Євросоюзу, були громадянами України, із загальної кількості у 3,1 мільйона осіб.

Основний вибір українців з-поміж легальних мігрантів припав на Республіку Польща. Влада цієї країни видали більш ніж півмільйона дозволів для громадян держави-сусідки. Такий наплив української трудової легальної міграції зробив Польщу лідером серед всіх країн Євросоюзу з приймання на роботу іноземних громадян (не з держав-членів ЄС).

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*