Експерт: рішення уряду в галузі економіки – не ефективні

w-n.com.ua

На інформаційному порталі ZN.UA з’явилася стаття професора Анатолія Гальчинського, в якій автор написав про необхідність розроблення стратегії перетворення, як основи успішного розвитку всіх сфер функціонування держави. На думку вченого, нинішня українська влада не усвідомлює значущість системного підходу до управління, у зв’язку з чим, будь-які перетворення закінчуються провалом.

Гальчинський зазначив, що перед нинішньою Україною стоїть низка проблем, які потребують системного підходу в їхньому вирішенні. Однак уряд вважає за краще фокусувати увагу на окремих аспектах, що провокує дисбаланс та нездатність держави адаптуватися до умов, що змінюються.

На думку Гальчинського, через відсутність стратегії найбільшою мірою постраждала економічна сфера. Будь-які рішення, що приймаються урядом в даній області, є неефективними. Головна причина полягає в тому, що прийняті рішення не скоординовані й не підпорядковані загальній стратегії.

Вчений підкреслив, що українському уряду необхідно враховувати світові тенденції, які призводять до зміни загальної політичної кон’юнктури. Однією з таких є поступова відмова від євроцентризму.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*